Köln’e hoş geldiniz!


Koelnmesse’nin Avrupa’daki merkezi ve elverişli konumu sayesinde ziyaretçiler Almanya ve yurtdışındaki birçok şehirden araba, tren, uçak ve toplu taşıma araçları ile Koelnmesse’ye hızlı bir şekilde ulaşabilirler.

Bu sayfa aynı zamanda fuar alanı çevresindeki karayolu trafiği ile ilgili tüm detaylar hakkında sizi bilgilendirir.

Arabayla Anuga’ya varış

On otoyol, Köln çevresindeki otoyol halkasıyla bağlantılıdır. Bu, sizi kavşaklara veya trafik ışıklarına takılmadan doğrudan fuar alanına götürür. Akıllı yol için Koelnmesse uygulaması NUNAV Navigation’ı öneriyoruz .

Otopark

Lütfen belirlenmiş katılımcı ve ziyaretçi otoparklarına yönelik işaretleri takip edin. Otoparklar, girişlerimize en uygun şekilde bağlanmıştır.

NUNAV, sizi doğrudan serbest ticaret fuarı park alanınıza yönlendirir.

Anuga’ya trenle varış

Oraya ulaşmanın en iyi yolu – Deutsche Bahn Special

Almanya ve yurtdışındaki birçok şehirden trenlerle Koelnmesse’ye hızlı bir şekilde ulaşılabilir. Ayrıca, yüksek hızlı trenler için Köln Messe/Deutz istasyonu, sergi alanlarının hemen yanında yer almaktadır. Deutsche Bahn Special’ımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Uçakla Anuga’ya varış

öln-Bonn Havaalanı, Koelnmesse’ye Avrupa’nın tüm büyük şehirlerinden hava yoluyla ulaşımı kolay ve rahat hale getirir. Lufthansa Group Special’ımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Varışta ipuçları ve notlar

Yerel toplu taşıma ağı ile varış

Aşağıdaki yerel toplu taşıma durakları fuar alanına yürüme mesafesindedir.

Güney Girişi:

  • Banliyö treni durağı “Köln Messe/Deutz”: Sayılar S6, S11, S12, S13
  • “Köln Messe/Deutz (Metro) İstasyonu” tramvay ve metro durağı: Numara 1 ve 9

Doğu, Batı, Kuzey Girişleri:

  • “Köln Messe/Deutz” tramvay ve metro durağı: Numara 3 ve 4

Toplu taşıma bileti (VRS) olarak giriş biletiniz:
Giriş biletinize ek olarak toplu taşıma biletinizi ayrı bir e-posta ile alacaksınız. Lütfen bu PDF dosyasını A4 formatında yazdırın ve fuara gelirken yanınızda getirin. Toplu taşıma bileti size sadece fuar süresince (2. sınıf) Ren-Sieg ulaşım sisteminin ( VRS ) genişletilmiş ağını kullanarak Koelnmesse’ye gidiş-dönüş seyahat etme hakkı verir .

1. İstisna: gamescom için, IDS (.pdf) ve INTERMOT, Rhein-Ruhr taşıma ağı ( VRR ) için de geçerlidir .

2. İstisna: Sadece Asya-Pasifik Tedarik için gişeden satın alınan biletler Ren-Sieg ulaşım sistemi ( VRS ) ağında geçerlidir .

Ek ücrete tabi olan Deutsche Bahn AG trenleri (örneğin IC/EC veya ICE trenleri) muaftır. Yalnızca geçerli fotoğraflı kimlik belgesi ve Koelnmesse GmbH’nin giriş bileti ile bağlantılı olarak geçerlidir.

Taksi / taksi uygulaması

TAXI-RUF Köln, taksi ile geliş/gidiş için +49 221 2882 numaralı telefondan hizmet vermektedir. Çıkışınız için girişlerimizde taksiler mevcuttur.

Aşağıdaki taksi uygulamalarını kullanarak rahatça rezervasyon yapmak da mümkündür:

Köln ticaret fuarı kentinin inşaat önlemleri süresince, Barmer Straße üzerinden Güney Girişine giden yeni bir merdiven var ve Güney Girişi üzerinden arazimize erişim sağlıyor.

Yerel ve uzun mesafeli ulaşım ağlarını kullanan çok iyi varış seçenekleri hala mevcuttur. Her zamanki gibi, servis otobüsleri ve vergiler, Köln Messe/Deutz İstasyonu’nun hemen yakınında bulunacaktır.

Köln Messe ( Fuar Alanı )